Stránka 1 z 1

Pravidlá

PoslaťNapísal: 17 Jan 2013, 20:20
od ezellohar
1) Drž sa témy!!! v prípade, že potrebuješ inú tému, pohľadaj si ju, ak ešte nie je založená, vytvor novú. V prípade, že nevieš nájsť danú tému, použi HĽADAŤ vpravo hore!

2) Nepoužívaj CAPSLOCK! nepreháňaj to so smajlíkmi, nenaháňaj príspevky zbytočne!

3) Na fóre sa nesmieš vyjadrovať vulgárne, posmešne, nesmieš nikoho šikanovať. Ďalej nesmieš mať vulgárny nick, tento bude vymazaný a zneprístupnený do budúcna, Za porušenie týchto pravidiel bude užívateľ z fóra vylúčený (s nim aj jeho príspevky) administrátorom fóra. Nesnažte sa opakovane registrovať nevhodné nicky, dostanete ban na IP.

4) Administrátori majú právo mazať príspevky, presúvať ich, presúvať témy, ktoré považujú za nevhodné alebo urážlivé. Uvedomte si, že sme chovatelia hlodavcov, nie deratizátori, tak sa podľa toho správajte.

5) Vyvolávanie hádok alebo ich podporovanie je zakázané! Pri zistení porušenia tohto pravidla bude užívateľ napomenutý a uvedený do varovného listu, pri opakovanom porušovaní tohto pravidla sa môže stať, že budú príspevky chodiť najprv administrátorom na schválenia, a až potom budú uverejnené. V prípade opakovaného porušovania pravidiel môžem administrátor udeliť ban na dobu, ktorú uzná za vhodnú.

6) Zákaz akejkoľvek reklamy zo strany užívateľov fóra! Nesmiete umiestňovať nevhodné obrázky (aj avatary) alebo podpisy: urážlivé, propagujúce násilie, intoleranciu voči menšinám, rôzne sekty a podobne.

7) Necituj zbytočne celú konverzáciu, ani dlhé príspevky! Ak máš potrebu citovať, cituj iba ten príspevok, ktorého sa Tvoja odpoveď týka. Ak je dlhý, cituj iba jeho časť a zbytok nahraď troma bodkami!

8) Ak posielaš príspevok a posledným príspevkom v téme je Tvoj príspevok, tak ho nepridávaj, ale edituj predošlý!

9) Nevyjadruj sa hanlivo na účet tohoto fóra na internete ani mimo neho! V prípade zistenia tohoto faktu bude užívateľ na fóre trvale zablokovaný (ban na IP).

10) Neumiestňuj na fórum linky na iné fóra! Neumiestňuj na fórum reklamy!

11) Nenapádajte nováčikov!!! V prípade, ak sa nováčik opýta, ste tu na to, aby ste mu poradili! Pokial sa nováčik pýta záležitosti miliónkrát omielané, je tu na upozornenie administrátor a moderátori. V prípade zistenia napádania nováčikov, môže administrátor udeliť varovanie a pri opakovaní ban (na dobu, ktorú uzná za vhodnú).