Podmienky vystavovania

Podmienky vystavovania

Poslaťod equilibrium » 15 Jún 2013, 08:50

Neviem, či som tému správne zaradila, prípadne správne pomenovala, ale nakoľko teraz ZOChDH-LP chystá výstavu, začali sa mi vynárať otázky... Ako to bude v prípade výstavy, ktorú bude usporadúvať RODENTIA? Budú na nej môcť vystavovať aj členovia ZOChDH-LP? Alebo budú môcť vystavovať len v kategórií MAZLÍK, či nebudú môcť vystavovať vôbec?
equilibrium

Chs: Equilibrium

Re: Podmienky vystavovania

Poslaťod Chilli´s Fya » 18 Jún 2013, 13:02

Na tom sme sa ešte veľmi nedohadovali, ale nevidím dôvod prečo by niekto nemohol vystavovať...podľa mňa môžu vystavovať normálne v kategóriách s PP...veď aj moje opice majú všetky ZOCHLPovské PPčká ;)
adri
Obrázok užívateľa
Chilli´s Fya

Chs: Chilli´s Fya

Poslaťod equilibrium » 19 Jún 2013, 14:18

Mňa to len preto zaujíma, lebo napr. ZOCHDH neuznáva PP-čká RODENTIE a preto členovia RODENTIE, ktorí majú vystavené už PP RODENTIE môžu ísť len do kategórie MAZLÍK...
equilibrium

Chs: Equilibrium

Poslaťod ezellohar » 09 Júl 2013, 13:41

Preukazy povodu uznavame z oboch ceskych klubov , preukazy povodov inych slovenskych klubov nebudu uznane. V pripade, ak mas potkany s PP ineho klubu, je mozne ich nanovo uchovnit. Uvazovali sme, ze by sme ich aj uznali, lenze maju iny standard, ako RODENTIA.
Obrázok užívateľa
ezellohar

Chs: RATTERY EzelloharRat
O mne: Per aspera ad astra

Späť na Výstavy, akcie a stretnutia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť