Chs Safir-Mouse

Chs Safir-Mouse

Poslaťod tony » 04 Okt 2013, 19:30

Ahojte sme, prvá novo založená cHs Farebných myšiek s PP na Sk:)Popritom mám aj potkaníkov s PP a kopec iných zvierat:) (Macky,okrasna hydiny,pávy,kone,....) Som mladý chalan a snažím sa presadit Myšky na sk nakolko u nás ich niet:)A je to užastné stvorenie. Myšky chovam v niekolkých líniách,no u potkaníkov sa snažím udržat chovne len v ruskej modrej :)Ale mam aj potkaníkov v iných liniách :) Verím že do budúcna bude medzi nami len dobra spolupráca a možno si tu najdem aj fajn kamošov :) čo možno pomožu alebo poradia.:) S pozdravom Tony..http://chs-safir-mouse.webnode.sk/
tony

Re: Chs Safir-Mouse

Poslaťod equilibrium » 03 Nov 2013, 22:05

Ahoj, ja ta len trosku uvediem z omylu... Nie si prva ChS mysiek na SR... Pri zrode ZOCH-u tu boli uz 2 oficialne ChS mysiek... ChS Alexandria a ChS Mouse-Planet, ktore sa snazili presadit chov mysiek s PP... Zial tieto dve chovky neboli velmi aktivne, nakolko ZOCH bol len v plienkach a riesilo sa, kto bude posudzovatel a podobne ofiko veci... Potom realne prvou odchovavajucou ChS na Slovensku bola ChS Valhalla, len ci odchovavala s PP to neviem uz potom...
equilibrium

Chs: Equilibrium

Späť na Kto je kto

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť